در حال بارگذاری ...
 • انجمن نمایش بهابادِ یزد برگزار می کند؛

  نخستین جشنواره استعداد یابی تئاتر شهرستان بهاباد

  نخستین جشنواره تئاتر درون شهرستانی بهاباد در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای جوان این شهرستان آذر و دی ماه ۹۶ برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر یزد؛ نماینده انجمن نمایش شهرستان بهاباد، در این باره گفت: نخستین جشنواره تئاتر درون شهرستانی  خود را در 4 بخش:  تئاتر صحنه ای -  تئاتر کودک و نوجوان - تئاتر خیابانی و بخش ویژه تئاتر صحنه ای برگزار خواهد شد.

  میثم عابدی افزود: که موضوع نمایش های بخش ویژه تئاتر صحنه ای باید پیرامون آداب و رسوم بومی و محلی مردم بهاباد باشد.

  وی یادآور شد: از آنجایی که این جشنواره برای استعداد یابی نوجوانان و جوانان بهابادی خوهد بود بنابراین فقط هنرمندان نمایش این شهرستان می توانند در آن شرکت کنند.

  نماینده انجمن نمایش شهرستان بهاباد در پایان گفت: در نظرداریم تا با رایزنی با مسئولین آموزش و پرورش، زمینه حضور نمایش های دانش آموزی مسابقات فرهنگی هنری آموزش و پرورش بهاباد را نیز در این جشنواره فراهم کنیم.

  آخرین زمان برای فرستادن متن به دفتر انجمن نمایش بهاباد برای شرکت در جشنواره 25 آبان ماه است و جشنواره به صورت اجرای عمومی نمایش ها از 25 آذر تا 25 دی ماه برگزار خواهد شد.

  گفتنی است، در پایان جشنواره به برگزیدگان رشته های نویسندگی، بازیگری، کارگردانی و طراحی صحنه تندیس جشنواره و جایزه نقدی داده خواهد شد.
  نظرات کاربران