در حال بارگذاری ...
 • فیلم نمایش «مرگ و دختر جوان» به بازار آمد

  DVD فیلم نمایش «مرگ و دختر جوان» که در سال ۹۴ در تالار فرهنگ یزد، روی صحنه رفته بود چندی است که به بازار دستاوردهای فرهنگی آمده است.

  به گزارش تئاتر یزد؛ نمایش «مرگ و دختر جوان»  نوشته آریل دورفمان است که به عنوان نخستین تجربه محسن صادقیان در زمینه کارگردانی، آذر و دی ماه 94 در تالار فرهنگ یزد، روی صحنه رفت.

   با پیگیری های صادقیان، فیلم این نمایش توسط مرکز موسیقی بتهون که عرضه کننده آثار نمایشی نیز به شمار می رود، در قالب DVD به فروشگاه هاى فروش و عرضه محصولات فرهنگى کشور رسیده است.

  آیین رونمایی از DVD فیلم تئاتر " مرگ و دختر جوان " با حضور کارگردان، بازیگران‌ و دیگر دست اندرکاران این نمایش، شامگاه چهار شنبه ، یکم آذرماه 96، ساعت ۱۸  در کتابکده رستاک یزد برگزار می شود.

  نمایش «مرگ و دختر جوان» هفتاد و نهمین نمایش از مجموعه ى فیلم تئاترهاى مرکز موسیقی بتهوون و نخستین اثر نمایشی از استان یزد است که توسط این مرکز منتشر می شود.

   در این نمایش نازنین خوشنود، جعفر دل دل و محمد بابایی ایفای نقش کرده و صادق نصیری طراحی صحنه و دکور آن را انجام داده است.

   گفتنی است ، DVD نمایش «مرگ و دختر جوان» را مرکز موسیقی بتهون -عرضه کننده آثار شاخص نمایشی- برای نخستین بار منتشر و توزیع کرده است.

   
  نظرات کاربران