در حال بارگذاری ...
 • «علیمردان خان» در اردکانِ یزد روی صحنه رفت

  نمایش شاد و موزیکال «علیمردان خان» که داستان آن برگرفته از یک نوار قصه کودکانه است، کاری از گروه یاس اردکان به شمار می رود که از ۲۳ آذرماه ۹۶ با کارگردانی شاپور زمانیان، در این شهرستان روی صحنه رفته است.

  به گزارش تئاتر یزد؛ داستان نمایش درباره رفتار و کردار لوسِ علیمردان، پسر بی ادب و بی هنرِ شخصی ثروتمند به نام عباس قلی خان است که در دهه 60 به صورت نوار قصه کودکانه به بازار آمده بود و بسیار هم هوادار داشت.

  شاپور زمانیان که بیشتر در زمینه نمایش های شاد و کمدی فعالیت می کند، این اثر شنیداری را دست مایه جدیدترین کار صحنه ای خود قرار داده است که اجرای ان از 23 آذر ماه  در تالار فرهنگ شهرستان اردکان آغاز شده و تا 2دی ماه 96 نیز روی صحنه خواهد بود.

  در نمایش شاد و موزیکال «علیمردان خان» مرجان بهرمن - منیره سادات طبایی - فاطمه اعرابی - عزت رفیعی – پریاطهماسبی - محمدمهدی شیری – محمدرضامهدیزاده - سیدمهدی طبایی - سیدحسین میرجعفری - علی خادم الحسینی

  ومجتبی ثقفی وشاهپورزمانیان بازی کرده اند.

  سایر دست اندرکاران این نمایش عبارتند از:

  دستیار کارگردان: محمدرضا مهدی زاده - قصه گو: محمدصادقیان، افسانه زمانیان

  موسیقی: تنبک، عرشیا قاضی – سنتور، علی هاتفی – دف،  یاسین مهدیزاده

  منشی صحنه: شهره پناهی - اجرای نور: محمدرضا ثریا - تدارکات: مهدی زاهدی 

  طراح گریم: فاطمه کاظمی - اجرای گریم: منیره سادات طبایی

  دوخت لباس: منیره انصاری، بهاره وهاب پور

  روابط عمومی: محمدصادقیان - فیلمبردار: حسین کمالی

  نمایش «علیمردان خان» که از پشتیبانی باشگاه فرهنگی ورزشی صنایع اردکان برخوردار است، هرشب ساعت 18:30 در تالار فرهنگ شهرستان اردکان، واقع در بلوارایت ا...خامنه ای روی صحنه می رود.

  گفتنی است، افسانه زمانیان، مدیر و سرپرست گروه یاسِ شهرستان اردکان است.
  نظرات کاربران