در حال بارگذاری ...
 • کارگاه های آموزشی «فصل تئاتر» در ابرکوه برگزار می‌شود

  سومین دوره آموزشی فصل تئاتر استان یزد از نخستین روزهای ماه اَمرداد ۹۷ در چند شهرستان آغاز شد که شهرستان ابرکوه نیز یکی از این شهرستان ها به شمار می رود.

  به گزارش تئاتر یزد؛ سومین دوره آموزشی «فصل تئاتر استان یزد» در شهرستان ابرکوه با حضور علی شکاری، روزهای آدینه ی هر هفته در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار می شود.

  سرپرست گروه نمایشی شاخ نبات که مسئولیت هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری این کارگاه های آموزشی را نیز بر عهده دارد، پیرامون چگونگی برگزاری این دوره ی آموزشی گفت: شهرستان ابرکوه همچون سال های گذشته، با راهنمایی و پشتیبانی انجمن نمایش یزد و همکاری انجمن نمایش ابرکوه و گروه نمایش شاخ نبات، در نخستین روزهای اعلام فراخوان برگزاری این دوره ی آموزشی با حضور حداکثری دوستداران هنر نمایش رو به رو شد که بدلیل کمبود فضای کافی آموزشی، ناچار به حذف شماری از علاقمندان شد.

  اسماعیل اخلاقی افزود: سرانجام با حضور 25 نفر از افراد مستعد، این دوره ی آموزشی با حضور استاد علی شکاری، آغاز شد.

  مسئول هماهنگی برگزاری دوره ی آموزشی فصل تئاتر ابرکوه، در پایان گفت: سرفصل های آموزشی این دوره، شامل: بدن بیان، حس و خلاقیت در بازیگری است که به مدت ۵۴ ساعت، درمدت 10 هفته و هر هفته به مدت 6 ساعت برگزار می شود.

  گفتنی است، سومین دوره ی آموزشی فصل تئاتر استان یزد، در شهرستان های ابرکوه، اردکان، تفت، مهریز و میبد برگزار می شود.

   
  نظرات کاربران