در حال بارگذاری ...
 • دومین جشنواره تئاتر خیابانی «چتر زندگی» در یزد برگزار می‌شود

  دومین دوره ی جشنواره ی تئاتر خیابانی با نام «چتر زندگی» با محوریت خانواده و در گستره کشوری، از یکم تا چهارم آذر ماه ۹۷ در یزد برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر یزد؛ نخستین دوره ی این جشنواره نهم تا یازدهم شهریور 96 در گستره استانی، در شهر یزد برگزار شد ولی امسال این جشنواره به صورت ملی در آذر ماه برگزار خواهد شد.

  محور اصلی این جشنواره خیابانی، خانواده هست و مسائلی مانند: شغل، اقتصاد، فرهنگ، تحصیل و دیگر مواردی یک خانواده ایرانی با آن ها روبه رو می شود.

  گاه شمار جشنواره:

  نام نویسی برای شرکت در جشنواره:  15 مهرماه 97

  آخرین زمان برای فرستادن فیلم آثار: 10 آبان ماه 98

  زمان اعلام نتایج: 15 آبان 97

  زمان برگزارى: ١ الى ٤ آذر ماه 97

  گروه های نمایشی که خواهان شرکت در این جشنواره هستند می توانند برای هماهنگی با شماره 09131514375 احمد ندافی –دبیر اجرایی جشنواره- تماس بگیرند یا از سایت www.yazdfestival.com بازدید کنند.

  گفتنی است، این جشنواره با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، داره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  نمایش های خیابانی  دومین جشنواره «چتر زندگی» یزد معرفی شدند

  نمایش های خیابانی  دومین جشنواره «چتر زندگی» یزد معرفی شدند

  پس از بازبینی بیش از 100 فیلم نمایش های خیابانی که به دبیرخانه جشنواره «چتر زندگی» یزد رسیده بود، هیئت انتخاب این جشنواره، نام 15 نمایش را برای شرکت در دومین جشنواره ملی تئاتر خیابانی «چتر زندگی» یزد، در اختیار ستاد برگزاری جشنواره قرار داد.

  |

  نظرات کاربران