در حال بارگذاری ...
 • نشست هم اندیشی روسای انجمن های نمایش شهرستان های یزد برگزار می شود

  در راستای برگزاری کلاس های آموزش تئاتر، نشست هم اندیشی روسای انجمن های نمایش شهرستان های استان یزد، عصر سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ در هتل سنتی یزد برگزار می شود

  در راستای دست یابی به یک برنامه ی دقیق و قابل اجرا برای آموزش تئاتر در شهرستان های استان، نشست هم اندیشی روسای انجمن های نمایش شهرستان های استان یزد، عصر سه شنبه 11 خرداد 95 در هتل سنتی یزد برگزار می شود.

  قرار است این نشست با حضور همه ی روسای انجمن های نمایش شهرستان ها و نیز "سیدخلف حوتی نژاد"معاون فرهنگی هری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، راس ساعت 18 -6 عصر- در هتل سنتی یزد، واقع در میدان امیرچخماق برگزار شود.

  موضوع اصلی ان نشست گفت و گو و برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های آموزش تئاتر در شهرستان ها و نیز برگزاری دوره ی دوم "هفته تئاتر" در مرکز استان خواهد بود.

  بدیهی است که پیش از برنامه ریزی و تصمیم گیری در نشست، روسای انجمن نمایش شهرستان ها پیشنهادات، نیاز ها و خواسته های خود را در زمینه آموزش تئاتر در شهرستان خود، بیان خواهند کرد.

  در هفته ی گذشته نیز اعضای انجمن نمایش استان(محمود دهقان هراتی و علی رضا خورشیدنام) دو نشست ویژه با حضور احمدعلی مهدی نژاد، سعید شهریار، صادق نصیری و علی شکاری کارشناس تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد برگزار کردند.

  گفتنی است، در این دو نشست، پیرامون برگزاری هر چه بهتر دور دوم "هفته ی تئاتر"، پیوستگی برگزاری کارگاه های آموزش تئاتر و نیز سودمند بودن و بازدهی داشتن آن ها، گفت و گو شد.
  مطالب مرتبط

  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی در یزد:

جشنواره تئاتر فجراستانی تمرینی برای تورهای تئاتری است
  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی در یزد:

  جشنواره تئاتر فجراستانی تمرینی برای تورهای تئاتری است

  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی در آیین پایانی سومین جشنواره تئاتر فجر استانی یزد،که شامگاه یک شنبه 17دی ماه 96، در سالن اصلی مجموعه تالار هنر یزد، برگزار شد، گفت: برگزاری جشنواره های تئاتر فجراستانی، به گونه ای تمرین تورهای تئاتری است که باید جدی گرفته شود.

  |

  نظرات کاربران