در حال بارگذاری ...
پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری

هنرمند تئاتر یزد آسمانی شد

خانواده تئاتر یزد در غم از دست دادن یکی از هنرمندان خوب و پیشکسوت خود علیرضا مقنی زاده عزادار و به سوگ نشسته است. 

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از یزد؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان یزد در پی درگذشت علیرضا مقنی زاده، پیشکسوت هنرمند یزدی پیام تسلیتی منتشر کرد.

احمد ندافی در این پیام آورده است: خانواده تئاتر یزد در غم از دست دادن یکی از هنرمندان خوب و پیشکسوت خود "علیرضا مقنی زاده" عزادار و به سوگ نشسته است. 
به نمایندگی از هنرمندان تئاتر استان، این واقعه دردناک را خدمت اهالی فرهنگ و هنر و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان صبر مسالت دارم.
این هنرمند یزدی از سال 1369 فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرد و در نمایش ها، فیلم های تلویزیونی و برنامه های مختلف سینما نقش آفرینی کرد که از مهمترین آثار علیرضا مقنی زاده نقش آفرینی به عنوان آشپز در سریال حاکم و قصاب بود.
گفتنی است پیکر این هنرمند پیشکسوت که پس از مدتی طولانی مبارزه با بیماری جان به جهان آفرین تسلیم کرد، شنبه 18 اردیبهشت ساعت 17 تشییع و در قطعه هنرمندان خلدبرین یزد به خاک سپرده می شود.
مطالب مرتبط

کارگردان نمایش «آه بی بی» در جشنواره تئاتر استان یزد:

این دوره جشنواره تئاتر استان از نظم و برنامه‌ریزی دقیقی برخوردار بود
کارگردان نمایش «آه بی بی» در جشنواره تئاتر استان یزد:

این دوره جشنواره تئاتر استان از نظم و برنامه‌ریزی دقیقی برخوردار بود

ابوالفضل سلیمی کارگردان نمایش «آه بی بی» است که در ژانری مستند گونه تهیه شده و در موضوعی تقریبا واقعی، تجربه زندگی نویسنده و کارگردان را در دوران کودکی تا بزرگسالی روایت می‌کند. در واقع نویسنده با این نمایش نگاه خود به زندگی شخصی اش را به چالش می کشاند.

|

نظرات کاربران